19 Січня, 2023, 17:50

Внаслідок авіакатастрофи в Броварах загинуло 14 осіб, серед них дівчинка 2017 року народження, постраждало 25 осіб, з них 11 діти — Нацполіція

Пошуково-рятувальна операція на місці падіння гелікоптера у Броварах 18 січня завершена: встановлено, що загинули 14 осіб, серед них дівчинка 2017 року народження. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила речниця Національної поліції Мар’яна Рева.

«18 січня 2023 року стало чорною сторінкою в історії не лише всіх підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ, а і всієї країни. Це велика трагедія не лише для нашого міністерства, а й для Броварів, адже загинули також мешканці міста. Наразі ми можемо ствердно говорити про 14 загиблих внаслідок авіакатастрофи, з них одна дитина — дівчинка 2017 року народження. На борту гелікоптера перебувало 10 осіб. Троє — це члени екіпажу, семеро — це керівництво МВС: міністр Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін та державний секретар МВС Юрій Лубкович. Також були присутні помічниця, заступник керівника патронатної служби Тетяна Шутяк, двоє охоронців і фотограф. Пошуково-рятувальна операція завершена вчора по обіді», — повідомила Рева.

Речниця Нацполіції також повідомила про кількість та стан постраждалих. 

«Загалом відомо про 25 постраждалих осіб, 11 з них діти. Станом на зараз в опіковому центрі в Києві на стаціонарному лікуванні перебуває 4 дитини, їх стан стабільно тяжкий. 7 дітей відпущено додому. В Броварській центральній районній лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 4 дорослих, їх стан здоров’я задовільний. Інші дорослі перебувають на амбулаторному лікуванні — їхні травми значно легші», — розповіла Рева.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini