фото ДСНС України
6 Квітня, 2022, 13:20

Влада Київщини намагається якнайшвидше повернути життя у Бучу, Ірпінь та інші деокуповані населені пункти

Відновити електрику, водопостачання та зв’язок — першочергові завдання на звільнених від російських загарбників територіях Київщини. Після цього там зможуть запрацювати підприємства, і ситуація почне стабілізуватися. Про таке на брифінгу у Медіацентрі «Україна» заявив Перший заступник начальника Київської обласної військової адміністрації Дмитро Назаренко. Наразі, за його словами, у звільнених регіонах над розмінуванням активно працюють рятувальники. Адже недосліджених територій — ще багато. Небезпека може чекати як від нерозірваних снарядів, так і від спеціально встановлених росіянами боєприпасів. 

«Зараз залучено достатньо сил і засобів. Працює близько 25 команд ДСНС з різних областей. Працює також поліція. І в найкоротші терміни ми все зробимо»,  — розповів Дмитро Назаренко.

Чиновник наголошує: поки влада офіційно не дозволить, повертатися до деокупованих населених пунктів не можна. Тим часом, людям, які залишилися у цих районах, надають гуманітарну допомогу. 

«Щойно ми добралися до деокупованих територій, одразу зібрали потреби і почали забезпечувати людей усім необхідним. Продовольства вистачає, достатньо також ліків та засобів гігієни», — запевняє Дмитро Назаренко. 

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm