голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук
1 Листопада, 2022, 13:34

Влада Дніпропетровщини допомагає промисловості працювати навіть під час атак на енергетичну інфраструктуру — голова Дніпропетровської облради

Влада Дніпропетровщини допомагає підприємствам області отримати безперебійне електропостачання, якщо ці об’єкти не можуть функціонувати за умов планового відключення електроенергії. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук.

«Багато підприємств, особливо,з технологічним циклом, який не дає можливості відключати електроенергію, подають заявки до Обласної військової адміністрації для опрацювання. І потім ці заявки йдуть до ДТЕК, щоб в них було безперебійне електропостачання», — пояснив Микола Лукашук.

Також, за словами голови Дніпропетровської обласної ради, наразі в області є певний запас запчастин та обладнання для ремонту енергетичної інфраструктури. Але потрібно шукати нові шляхи їхнього постачання. 

«Проблема одна, що левову частку запасних частин до енергетичних об’єктів ми закуповували у росіян, таким чином був побудований промисловий ланцюг. Резерви ще є, але якщо масові обстріли триватимуть, то це стане проблемою», — застеріг голова Дніпропетровської обласної ради.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini