11 Серпня, 2022, 17:08

«Вистоїмо, переможемо!»: у Львові відкрилась виставка російської військової техніки, знищеної ЗСУ

11-го серпня, у Львові на площі Ринок відкрилась  виставка російської військової техніки, знищеної Збройними Силами України «Вистоїмо, переможемо!». Там, серед іншого, можна побачити  російський танк Т-72, ракетно-зенітний комплекс «Бук» і навіть артилерійські ракети, випущені російськими загарбниками по українських містах. 

Виставка «Вистоїмо, переможемо!» спростовує міф про непереможність «другої» армії світу. Про це заявив на відкритті заходу голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Дуже багато хто питає, для чого ця виставка, для чого це бачити. А для того, щоб ми чітко розуміли, що війна йде у нас і ми всі єдині. І ніхто не думав, що вона десь далеко. І бачив це нагадування щодня. З іншої сторони, щоб розвіяти цей міф про непереможність якоїсь там 2-ї, 5-ї армії світу, нічого подібного. Збройні Сили України здатні перемагати», — зазначив Максим Козицький.

«Кожен танк, кожен вид зброї, який буде заїжджати на нашу територію має бути знищений. І сьогодні ми бачимо цей прекрасний приклад, тому подяка Збройним Силам, подяка всім шановним міністрам, генералам, вам пане голово військової адімінстрації, який сьогодні тут є з нами, народним  депутатам. Сьогодні ми всі разом і лише в єдності наша сила», — заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Експонати знищеної військової техніки росіян вже побували у містах Європи. У Львові виставка триватиме до кінця серпня. 

«Цю техніку, коли ми вперше побачили у великій кількості після окупації в тих містах і селах, які звільнили наші військові, ми зрозуміли, що її має побачити вся Україна, її має побачити вся Європа, має побачити весь світ з чим має справу сьогодні Україна», — розповіла заступниця Міністра внутрішніх справ України Мері Акопян.

«Для чого ж робляться такі виставки в Європі, щоб показати європейським державам, які живуть зараз у мирі, що зараз Україна фактично стала тим щитом, який забезпечує мирне небо для них, показати європейським країнам, яку навалу російської техніки стримує Україна щодня», — зазначив в.о. керівника Львівської митниці Данііл Меньшиков.

Організаторами заходу  стали Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство оборони України, Львівська обласна військова адміністрація, Львівська міська рада Державна митна служба України та Media Center Ukraine.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini