Медіацентр Україна-Укрінформ
14 Листопада, 2022, 15:15

«Вистояли на Майдані — переможемо у війні!»: у Медіацентрі Україна — Укрінформ оголосили план заходів до Дня Гідності та Свободи

«Революція Гідності — перший переможний бій цієї війни» —  це ключова теза цьогорічного відзначення Дня Гідності та Свободи, а гасло —  «Вистояли на Майдані — переможемо у війні!».  Про це йшлось під час пресконференції у Медіацентрі Україна — Укрінформ, де учасники  оголосили план заходів до Дня Гідності та Свободи. Попри війну,  різноманітні заходи  відбуватимуться протягом  тижня. 

«Тут є все, що ми мали б  робити у мирний час,  можливо якісь заходи трошки трансформувались, але менше з тим зберігається майже повний спектр. Ми бачимо тут і публічні дискусії, маємо науковий форум, виставкові проєкти», — зазначила заступниця міністра культури та інформаційної політики України Катерина Чуєва. 

Детальніше з програмою заходів можна буде ознайомитись тут.

Окрім цього, під час  пресконференції розповіли, чи передбачені заходи, де можливе спілкування із учасниками революцій в Україні.

«Дві нагоди, як мінімум, де ми пропонуємо зустрітися з учасниками подій на українських Майданах. 15 листопада, о 15:00 — це буде онлайн публічна дискусія «Майдан, війна, свобода: еволюція суспільного спротиву»…І звичайно, 21 листопада, о 14:00 — панельна дискусія на тему «Три мирні революції: формуючи обороноздатність у війні», яку модеруватиме Олесь Доній», — розповів  генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini