Олександр Мережко, голова Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, Медіацентр Україна
Олександр Мережко, голова Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, Медіацентр Україна, 19 серпня
19 Серпня, 2022, 14:22

Вірогідність перемовин Зеленського та Путіна залежить від перебігу бойових дій — Мережко

Вірогідність перемовин Президентів України та росії залежить від ситуації на полі бою. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив Олександр Мережко, голова Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

«Це залежить від ситуації на полі бою. Те, що я бачу, на підставі відкритої інформації, то Росія починає шукати навіть неформально якісь шляхи для проведення таких перемовин з нашими західними країнами та Україною. Оскільки ситуація для Росії суттєво погіршується на полі бою та в економічній сфері через посилення санкцій, які починають працювати», — розповів Мережко.

Також, за словами голови комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, знаковим є те, що зустріч між президентами України та Туреччини взагалі відбулася, адже Туреччина — це стратегічний партнер України. 

«Туреччина та президент Реджеп Таїп Ердоган зіграли дуже конструктивну роль у питанні зерна. Вдалося відновити постачання зерна. Таким чином, можна сказати, що Україна разом з Туреччиною зробили свій вагомий внесок у продовольчу світову безпеку. Щоб врятувати від голоду цілі регіони, що дуже важливо», — додав Олександр Мережко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini