Володимир Кудрицький, голова правління НЕК Укренерго, Медіацентр Україна - Укрінформ
Володимир Кудрицький, голова правління НЕК Укренерго, Медіацентр Україна - Укрінформ
22 Листопада, 2022, 14:27

Виконано велику роботу з відновлення магістральної інфраструктури, болючою точкою залишається Херсонщина – “Укренерго”

За минулий тиждень співробітниками НЕК “Укренерго” було виконано велику роботу з відновлення об’єктів магістральної інфраструктури. Складною залишається ситуація на Херсонщині. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький. 

“За минулий тиждень пророблена дуже велика робота по відновленню об’єктів магістральної інфраструктури. Перш за все йде мова про магістральні підстанції. Було усунуто багато мережевих проблем, обмежень або вузьких місць у мережі, які існували через попередні обстріли. Єдиною дуже болючою точкою залишається Херсонська область. Там причина недостатності пропускної спроможності мереж полягає не в минулій атаці 15.11, а в тому, що при деокупації Херсона і Херсонської області окупант практично знищив енергомережу в цьому регіоні і замінував її”, – пояснив Кудрицький. 

Голова правління зазначив, що ремонтники  НЕК “Укренерго” та ремонтники відповідних “Обленерго” разом із саперами проходять по тих лініях електропередач, які з’єднують Херсонщину з іншими областями України, для того, щоб сапери могли ці лінії розмінувати, а енергетики – полагодити. 

“На це зараз кинуті всі наші сили, сконцентровані сили наших лінійних бригад – для того, щоб якомога скоріше відновити електропостачання в Херсон і Херсонську область”, – додав Кудрицький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini