6 Червня, 2022, 13:22

Військово-промисловий комплекс, IT та будівництво — основні галузі, які розвиватимуться після перемоги — виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації

Військово-промисловий комплекс, ІТ, машинобудування та будівництво — галузі економіки України, які найшвидше будуть розвиватись після завершення війни з росією. Таку думку під час брифінгу у Медіацентрі Україна висловила Анна Дерев’янко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації. 

«Очевидно, що буде розвиватись ВПК. Тому, що держава може бути сильною і захищеною —  коли у неї сильна армія і сильне ВПК. ІТ-сфера потрібна, тому вона буде продовжувати нарощувати свої оберти. Будуть розвиватись машинобудування, інфраструктура, будівництво. Тому що після війни потрібно просто шалене будівництво. Після війни темпи відновлення нашої країни мають бути вражаючі», — розповіла Анна Дерев’янко.

Також, на думку Дерев’янко, сталий розвиток матиме сільське господарство. 
«І зараз, і після війни всім потрібно їсти, тому сільське господарство буде також розвиватись. Всі розуміють, що ланцюг переробки має бути подовжений.Щоб ми експортували не сировину, а готову продукцію. Ближче до перемоги буде видніше, якою буде економіка, але основа вже закладена», — зазначила  виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini