Фото Медіацентр Україна — Одеса: Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко
26 Жовтня, 2022, 16:12

«Військові рф максимально виїжджають з окупованої Херсонщині, їх міняють мобілізовані», – голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко

Але вони не розуміють, що вони тут роблять і що взагалі відбувається, розказав під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Одеса голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.

«По них видно, що вони не розуміють,  що відбувається. Вони займаються мародерством, оскільки приїхали з найбідніших регіонах росії та просто грабують.  Згідно з інформацією наших партизанів, все що вони зараз хочуть – втекти за річку. Але не можуть, бо мости зруйновані, а тимчасові понтонні переправи знищують українські військові», – пояснив під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Одеса голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.

Як вважає посадовець, можливо, вони б і хотіли обороняти тимчасово захоплений Херсон, але це буде дуже складно. 

«Важкої техніки у них бракує, мотивації немає, не має кадрових військових, які спроможні вести якусь оборонну діяльність. Їх будуть показувати як мучеників, які неясно за що загинули», – додав Олександр Самойленко під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Одеса.  

Для більш детальної інформації:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter 

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCakUdCyDNCdzfosJN2fAWpw 

Telegram: https://t.me/mcu_odesa

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini