Командир «Грузинського легіону» Мамука Мамулашвілі у Медіацентрі Україна, 8 серпня
8 Серпня, 2022, 14:06

Війна в Україні — наслідок мовчання світу у 2008 році — командир «Грузинського легіону»

Війна в Україні — наслідок мовчання світу у 2008 році. Таку думку під час брифінгу у Медіацентрі Україна висловив командир «Грузинського легіону» Мамука Мамулашвілі. За його словами, ще 14 років тому, під час російсько-грузинської війни 2008 року, росія випробувала світ на толерантність до порушення міжнародного права. 

«росія промацувала реакцію світу на свою агресію. На жаль, світ не відреагував. Відповідно, на жаль, неминучість того, що могло відбутись у майбутньому, нікого не хвилювала у 2008. І ми побачили те, що навіть європейські медіа мовили про те, що Грузія розпочала війну. Це потягло за собою низку подій, які перетворились в те, що ми бачимо сьогодні в Україні. Так що ці взаємозалежні події якраз почались у 2008 році, спробою повномасштабної війни проти суверенних держав», — заявив Мамука Мамулашвілі.

Також, за словами командира «Грузинського легіону», ставлення населення Грузії до війни в Україні та, зокрема, до країни-агресора є протилежним до поглядів проросійського уряду країни. 

«Для мене це обидва рідні народи, і без суттєвої різниці я б воював і за Грузію, і за Україну…Якщо Україна програє у цій війні, Грузії теж буде несолодко. Тому відчуття дружби і братських взаємовідносин приводить нас сюди», — розповів Мамука Мамулашвілі.


Нагадаємо, 8 серпня — річниця початку російсько-грузинської війни 2008 року.  «Грузинський національний легіон» — підрозділ ЗСУ, який від 2014 року бере участь у боротьбі з російським окупантами.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini