9 Травня, 2022, 12:53

Війна, стрес, діабет: профілактика та вчасне виявлення цукрового діабету 2 типу в умовах війни

Шановні журналісти!
Запрошуємо вас на пресбрифінг та тестування рівня глюкози у крові серед журналістів та внутрішньо переміщених осіб у рамках інформаційної кампанії «Мисливці за діабетом» у Львівській області.

Війна та її наслідки, хронічний стрес негативно впливають на здоров’я та можуть призводити до багатьох хвороб. Зокрема – цукрового діабету, особливо у людей, які мають високий ризик виникнення цього захворювання.

У рамках інформаційної кампанії «Мисливці за діабетом» україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», ми розповімо, як дізнатися про свій ризик виникнення цукрового діабету 2 типу, як його попередити, вчасно виявляти та правильно лікувати. На заході ви дізнаєтесь про діяльність мисливців за діабетом – лікарів, які втілюють активності кампанії у Львівській області, де наразі зосереджена значна кількість внутрішньо переміщених осіб внаслідок повномасштабної війни росії проти України.

11 травня 2022 року, середа

10:45 – акредитація
11:00 – тестування рівня глюкози в крові
Медіацентр Україна,
пл. Ринок, 32

Після пресбрифінгу для усіх зацікавлених журналістів буде організовано трансфер до Центру підтримки ВПО на стадіоні Арена Львів (вул. Стрийська, 199). Там команда мисливців за діабетом проведе безкоштовне тестування рівня глюкози у крові серед ВПО.

У пресбрифінгу візьмуть участь:
– Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я ЛОВА,
– Леся Кобецька, заступниця директора департаменту, начальниця управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради,
– Ірина Гнатів та Мар’яна Климців, сімейні лікарки, лідерки команди «Мисливців за діабетом» у Львівській області,
– Галина Майструк, керівниця україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я»
– Мар’яна Служинська, регіональна координаторка проєкту «Діємо для здоров’я» у Львівській області.

Щоб акредитуватися на подію або дізнатися більше, контактуйте з:
Аліна Дзюбко, [email protected] +38 099 316 95 36

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini