18 Травня, 2022, 12:42

Війна довела важливість критичної інфраструктури, – Смілянський

Генеральний директор компанії «Укрпошта» Ігор Смілянський під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Укрінформ розповів про важливість критичної інфраструктури, особливо під час війни. На багатьох територіях відділення Укрпошти – це єдиний спосіб отримати гроші, продукти і товари першої необхідності.

«Я всім пропоную поїхати у Донецьку, Луганську області і показати, скільки приватних підприємств сьогодні працюють у Сєвєродонецьку, Лисичанську та інших містах. Скільки банків приватних і неприватних, скільки магазинів там відкрито, як саме люди отримують продукти, послуги чи вантажі. І коли вони знайдуть там багато приватного бізнесу, то поговоримо про роздержавлення», – зазначив Смілянський.

За його словами, поштарі зараз доставляють пенсії та субсидії навіть на окупованих територіях Запорізької та Херсонської області, тому що це критично необхідно.

«Укрпошта мала найбільшу мережу. У перший день війни ми зачинили відділення, наступного дня – відкрилися. У робочі дні працювали 5000 стаціонарних і 1000 пересувних відділень. Це більше, ніж вся мережа наших конкурентів і банків разом», – наголосив директор «Укрпошти».

Як повідомлялося, Укрпошта планує повністю відновити роботу у Харкові та Харківській області до 1 червня.

АТ «Укрпошта» з 3 травня поновило роботу понад 35 стаціонарних відділень у районах Київської області, які найбільше постраждали від російської агресії.

Укрпошта через воєнні дії втратила 500 відділень, ще 500 наразі перебувають на тимчасово захоплених територіях.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini