Віталій Кім, голова Миколаївської ОВА, Медіацентр Україна - Укрінформ
Віталій Кім, голова Миколаївської ОВА, Медіацентр Україна - Укрінформ
23 Листопада, 2022, 12:59

Відновлення водопостачання – це питання тижнів, тривають відновлення мостів та остеклення будсектору – голова Миколаївської ОВА

У Миколаївській області йдуть роботи з відновлення водопостачання, мостів та остеклення будинків. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

“Процес відновлення водопостачання йде. Чотири ділянки, які були підірвані окупантами, відновлені. Зараз йдеться про відновлення точки забору. Це питання часу – потрібна електрика та трохи часу для того, щоби почати відновлювати та прокачувати воду. Це будуть тижні”, – пояснив голова ОВА.

Віталій Кім зазначив, що у Снігурівському районі шість мостів відновлює “Укравтодор”, два мости заплановано відновити тимчасовим способом. 

“Ми розуміємо ці проблеми, адже ми самі у деякі населені пункти доставляємо хліб та гуманітарну допомогу на лодках. Як піде, але ми все робимо дуже швидко. Я гадаю, що ключові мости відновимо за місяць”, – повідомив Кім.

Голова ОВА додав, що міська влада Миколаєва цього тижня планує закінчити роботи з відновлення остеклення у будівельному секторі ОСБ та плівкою з метою збереження тепла у будинках. Подальше відновлення будсектору – у планах.

“Що стосується усього регіону, у нас 13 570 об’єктів, тому це не буде дуже швидко. За вісім місяців дуже значну кількість ми вже полагодили. Але на зараз актуальне питання – відновлення влади, життєдіяльності людей та безпеки у деокупованих регіонах. Основна проблема зараз – розмінування, тому про будівництво не йдеться, йдеться про забезпечення людей всім необхідним. Після цього будемо планувати відновлення згідно з кількістю людей, які будуть повертатися”, – додав Віталій Кім.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini