Фото Медіацентр Україна – Одеса: Юрій Крук, начальник Одеської військової районної адміністрації
6 Червня, 2023, 12:40

Відкриття пляжів в Одесі відкладається до 15 червня – района військова адміністрація

У місті Чорноморськ можливо буде відкрита лише одна ділянка узбережжя. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Юрій Крук, начальник Одеської військової районної адміністрації 

Він зазначив, що до 5 червня міська влада Одеси мала надати районній військовій адміністрації рекомендації щодо можливого відкриття доступу на деякі пляжі міста Одеси.

“Зараз терміни можливості відкриття деяких пляжів продовжені до 15 червня. Станом на сьогодні є заборона. Після 15 червня, коли будуть надані акти про виконання умов, за яких можуть бути відкриті пляжі, може бути прийнято рішення про доступ на деякі ділянки узбережжя у Одесі”, – зазначив Крук.

Він також додав, що з можливістю відкрити деякі пляжі до районної військової адміністрації звернулася влада Чорноморська.

“В Чорноморську не існує траверсів та волноломів, тому там доступ до моря можна дозволити тільки на одній ділянці  – це яхт-клуб морського торговельного порту Чорноморськ. Її треба обладнати певним чином згідно наказу – встановити загороджувальні сітки на вході з моря, рятувальні вежі тощо”, – додав посадовець.

Проте він зазначив, що в Чорноморську зараз відкритий доступ до піску лише на одній ділянці – де проходили змагання з пляжних видів спорту.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini