Юлія Стефанюк, керівник програми в Україні WCK та Наталя Табака, начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації у Медіацентрі Україна, 15 липня
15 Липня, 2022, 13:54

Від початку повномасштабної війни ми приготували 90 млн гарячих страв та видали близько 2 млн продуктових наборів — World Central Kitchen в Україні

90 млн гарячих страв приготувала команда World Central Kitchen в Україні від початку повномасштабної агресії росії. Крім того, людям роздали 2 млн продуктових наборів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла керівник програми World Central Kitchen в Україні Юлія Стефанюк. За її словами, представники організації є у 800 населених пунктах України, а команда налічує 5 тисяч людей.

«У нас є стандарти порцій, ваги. Обов’язково: перша страва, салат, м’ясо. Для нас важливо давати якісну їжу, щоб підтримати людей. Адже їжа — це момент позитивного ставлення до людей, коли вони відчувають тепло і підтримку. Ми налаштовуємо наші команди, що ця їжа — це тарілка надії», — пояснила Юлія Стефанюк.

Велику допомогу World Central Kitchen надали, зокрема, на Львівщини, де після початку російського вторгнення роздали 4 млн гарячих порцій. А загалом переселенці в області отримали 5,4 млн гарячих обідів, бо до допомоги долучився і місцевий бізнес. Про це розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

«Були продукти, які в мішленівських ресторанах могли з’явитися. У березні їх просто віддавали, щоб їжа не пропала, і кожен був нагодований», — розповіла Наталя Табака.

За її словами, також 250 тонн продуктів розвезли по санаторіях області, де жили внутрішньо переміщені особи.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini