17 Жовтня, 2023, 16:40

“Весь російський флот на Чорному морі зараз дорівнюється одному американському есмінцю” – експерт

На початку червня російська федерація вже виводила весь свій чорноморський флот до Новоросійська, але потім в липні вони повернулися до Севастополю – тому що саме там вони мають брати на борт ракети “Калібр” і виходити в море.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса розповів журналіст і історик Олександр Вельможко, який уважно спостерігає за ситуацією на Чорному морі.

Але після ураження українськими ракетами в серпні великого десантного корабля “Мінськ” та підводного човна “Ростов-на-Дону”прямо в доку в Севастополі, росіяни були вимушені вивести свої кораблі до Новоросійська.

“І зараз весь російський флот на Чорному морі перетворився на флотилію російських канонерок – тому що вони патрулюють береги тимчасово окупованого Криму і виходять в море тільки для того, щоб випустити ракети по Україні”, – зазначив Олександр Вельможко.

Експерт порівняв чорноморський флот російської федерації всього з одним ескадреним міноносцем флоту США.

“Зараз за своїм ударним потенціалом весь російський флот на Чорному морі зараз дорівнюється одному американському есмінцю, а у Сполучених Штатів Америки їх сімдесят”, – підкреслив історик.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini