20 Листопада, 2023, 15:25

Важливо розробити спільний документ щодо типових політик гендерної рівності в медіа – Катерина Левченко

Такий документ допоможе медіаорганізаціям дотримуватися певних норм в питання гендерної політики.

Таку думку висловила  Урядова уповноважена з питань гендерної політики України Катерина Левченко під час обговорення в рамках головної дискусійної платформи країни BrainHub у Медіацентрі Україна – Укрінформ результатів дослідження щодо гендерного балансу у прийнятті рішень в медіаорганізаціях.

«Я вважаю, що важливо розробити такий спільний модульний або модельний документ, який назвати «Типові політики гендерної рівності для медіа». В нас є чимало прикладів на державному рівні, коли ми розробляємо типові положення, типові інструкції, правила, які потім беруться потім за основу кожним конкретним суб’єктом. Можуть вноситися певні зміни, але не принципові, тобто, якщо там закладені принципи гендерної рівності та недискримінації, то безпосередньо цей документ вже їх змінити не може. Тому хочу запропонувати і Міністерству культури й інформаційної політики, і взагалі зацікавленим організаціям зробити такий типовий документ. Він дійсно буде допомагати», – зазначила вона.

BrainHub – це головна дискусійна платформа країни, створена Media Center Ukraine – Ukrinform. Вона об’єднує експертів державного і громадського сектору. У рамках BrainHub точаться інтелектуальні дискусії навколо питань післявоєнного відновлення України. Тут народжуються кращі ідеї, які лягатимуть в основу дорожньої карти відбудови України у всіх секторах: економічному, інфраструктурному, освітньому, аграрному, безпековому, цифровому тощо.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini