Фото Медіацентр Україна – Одеса: Сергій Маслянко, начальник управління організації заходів цивільного захисту Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області; Сергій Готко, директор департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами одеської обласної військової адміністрації; Володимир Харіщак, начальник управління з питань цивільного захисту департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради
28 Вересня, 2023, 14:31

В укриттях Одеси можуть сховатися понад 460 тисяч людей

Загалом в місті функціонують 353 захисні споруди всіх форм власності. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Володимир Харіщак, начальник управління з питань цивільного захисту департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради.

“Загалом в місті працюють 353 захисні споруди всіх форм власності, з них 85 у комунальній власності. За останні три місяці ми змогли збільшити місткість укриттів втричі, і зараз в них можуть сховатися 460 тисяч людей”, – розповів посадовець.

Він додав, що зараз у пріоритеті міської ради забезпечити укриттями заклади освіти. В 110 установах укриття зараз працюють, ще в 57 тривають ремонтні роботи. Проте більшість закладів освіти забезпечені найпростішими укриттями.

“В цьому році на ремонти сховищ у закладах освіти виділено понад 325 мільйонів гривень з міського бюджету у цьому році. Ще 40 мільйонів на облаштування укриттів у комунальних спорудах”, – розповів Володимир Харіщак.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini