29 Лютого, 2024, 15:36

В Україні запустять унікальні безпекові тренінги з використанням VR-технологій 

Фонд 2402 розпочинає програму тренінгів з безпеки для всіх, хто живе і працює в умовах війни.  Зокрема, навчання зосереджуватиметься на загрозах, ризиках та безпекових випадках, які є типовими для людей, які працюють у зоні воєнних дій і прифронтових областях. 

Про це йшлося під час презентації в Медіацентрі Україна – Укрінформ. 

«У віртуальній реальності фактично людина може зробити свої помилки, які залишаться в цій віртуальній реальності і ніколи не перейдуть в реальність. Тобто ми допомагаємо проходити через певний досвід, в тому числі, негативний, який не буде впливати на реальне життя, але потім зможе врятувати життя під час екстремальних ситуацій», – пояснила виконавча директорка Фонду 2402 Катерина Сергацкова.

Операційна менеджерка Фонду 2402 Світлана Мусій зазначила, що загалом на тренінгах, які проводить Фонд, звертають велику увагу на практичний досвід, позаяк під час тренінгів важливо сформувати модель поведінки, аби люди в умовах стресу в надзвичайній ситуації могли діяти згідно з безпековими протоколами. І власне VR-тренінги, наголосила вона, є одним з інструментів, які допомагають створити такі поведінкові моделі.

Варто зазначити, що VR-сценарії розробляли партнери Фонду 2402 з компанії Headset Immersive разом із сертифікованими фахівцями з безпеки, екстреної медичної та першої психологічної допомоги. У підготовці використовувався досвід роботи на фронті.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini