11 Серпня, 2023, 13:55

В Україні започатковують нову традицію вшанування захисників і захисниць, які полягли у війні проти російського вторгнення

Платформа пам’яті Меморіал ініціює акцію “Калина пам’яті”. Головна мета – створити на території освітніх закладів пам’ятних місць. Де кожен калиновий кущ майбутніх алей символізуватиме одного полеглого героя. 

Команда платформи Меморіал почала збір фінансів на реалізацію ідеї. На першому етапі краудфандингової кампанії вони планують зібрати 72 тисячі гривень. Цих грошей вистачить, щоб забезпечити саджанцями, інформаційними таблицями та буклетами про догляд за калиною 50 освітніх закладів з усієї країни. Подати заявку на участь може кожен державний чи приватний освітній заклад України. 

Задум платформи Меморіал поступово збирає прихильників серед громадськості, військових, родин захисників, а також серед представників бізнесу. Зокрема логістичні витрати за свій кошт погодилася забезпечити компанія Нова пошта, яка приєдналася до акції “Калина пам’яті”.

Акцію “Калина пам’яті” планують провести у День захисників і захисниць України. У містах України учні разом з учителями висадять перші кущі  калинових алей на подвір’ях своїх освітніх закладів. Алеї Героїв стануть місцем вшанування пам’яті загиблих і водночас нагадуванням про мужність людей, які загинули, захищаючи Батьківщину від ворогів.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini