Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Бабіч, волонтер (ліворуч)
11 Травня, 2023, 13:30

“В Україні волонтерять 80% людей, в росії – не більше 5%” – одеський волонтер

Для найбідніших регіонів росії надіслати навіть 100 рублів на допомогу армії окупантів – це проблема. Таку думку з посиланням на знайомих росіян на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса висловив одеський волонтер Олександр Бабіч.

Він зазначив, що таку оцінку волонтерському руху в росії надали його знайомі росіяни. Вони ще з 2014 року перебувають в опозиції режиму путіна і допомагають Збройним силам України.

“В нас волонтерять 80% населення, якщо рахувати і бабусю, яка кожного місяця зі своєї пенсії надсилає на допомогу армії 50 гривень. В росії цього немає. Як кажуть мені знайомі росіяни, в найбідніших регіонах допомогти армії навіть 100 рублями – це вже важко. Це поділитися останнім”, – зазначив волонтер.

На його думку, багато росіян живуть у “інформаційній бульбашці” і навіть не знають про війну.

“Як розповідають мої знайомі, в росії просто позбавили пересічних громадян від інформації про війну. Вони не знають про проблеми та потреби їх армії. Для багатьох з них ця війна – це дійсно якась “спеціальна операція”. Армія нібито забезпечена всім необхідним, просто зі складів на фронт це не встигли привезти. Тому і волонтерять в них максимум 5% населення”, – додав Бабіч.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini