В Україні вдосталь вакцин від COVID-19 та грипу — Радуцький
Фото з відкритих джерел
3 Листопада, 2022, 13:08

В Україні вдосталь вакцин від COVID-19 та грипу — Радуцький

Українці без проблем можуть отримати вакцину від COVID-19. Препаратів – вдосталь. В наявності – вакцини Coronavac та Pfizer. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив Михайло Радуцький, голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

«Взагалі ніяких проблем немає. Ми отримали від ЮНІСЕФу декілька мільйонів доз вакцин. 300 тис. доз вже розвезені по регіонах… Сьогодні ми спостерігаємо деяке зменшення (показників вакцинації — ред.),  50 тисяч всього минулого тижня провакцинувались, але ми це відносимо до терористичних атак, які відбувались останні два тижні», — уточнив Радуцький.

Також, за його словами, Україна вже забезпечена вакцинами і від грипу. Зокрема, військовослужбовці та лікарі отримають їх безоплатно. Інші громадяни, яких не віднесли до груп ризику — можуть придбати їх самостійно в аптеках.

«Сьогодні вже в аптеках можна придбати за власний кошт вакцину… Мені здається, 300 грн одна доза коштує. Це французька вакцина «Ваксігрип», яка розроблена саме для вірусів, які вже є в цьому році», — пояснив Михайло Радуцький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini