14 Квітня, 2023, 15:24

 В Україні працюють над можливістю накопичення та зберігання пального за кордоном – Сергій Куюн

Україні потрібні резерви пального, але це сьогодні ризиковано, оскільки ворог постійно демонструє, що він продовжує тримати галузь під прицілом. Тому, крім зберігання запасів палива на території України, сьогодні розглядається перспектива накопичення пального на за кордоном.

Про це повідомив директор консалтингової групи «А95» Сергій Куюн під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Нещодавно ми збирали спеціальну конференцію і говорили саме про створення цих запасів. Один з варіантів – накопичувати пальне за кордоном. Для того, щоб були гарантовані обсяги, які можна буде швидко постачати в Україну», – зазначив він.

Водночас Сергій Куюн зауважив, що згідно з зобов’язаннями в рамках енергетичної стратегії, вже в цьому році мали б бути створені такі резерви.

«Добре що цей процес почав рухатися, і рухають нас європейські партнери. Бо ми вже в цьому році повинні були цей резерв мати, згідно з зобов’язаннями в рамках енергетичної стратегії. Але робота йде, це все обговорюється. Я сподіваюся, що, можливо, буде зроблене поетапне збільшення цих резервів, будемо мати захищене зберігання. Рухаємося потихеньку, але головне, що цей рух почався».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini