12 Травня, 2022, 13:41

В ряді областей вже відновлено 90% інфраструктури – «Укренерго»

Україна та наша енергосистема ніколи не бачила такого масштабу руйнувань, як після вторгнення росії. Цілі області стали жертвами.

Про це заявив Володимир Кудрицький, голова правління «Укренерго» під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Вже після звільнення – у Київській області, на Сіверщині, Слобожанщині, Миколаївщині вдалося відновити понад 90% всієї інфраструктури. Таким чином забезпечили енергоживленням більше 6 мільйонів абонентів. Обсяги робіт, з якими ми стикнулися в такий термін, були безпрецедентними. Ми сформували 40 ремонтних бригад, які працюють в режимі 24/7. 12 підстанцій та 28 повітряних високовольтних ліній вже відновлено», – сказав він..

Була одна лінія на Миколаївщині, де було близько 300 пошкоджень. Її довелося перебрати в ручному режиму. Ремонтні бригади працюють під обстрілами та на територіях, які необхідно розміновувати.

Володимир Кудрицький додав, що не дивлячись ні на що, в 2021 року вдалося вийти на певний прибуток і покращити фінансову ситуацію в першому кварталі 2022 року на два мільярди гривень: «Плануємо ще авансом сплатити близько 120 мільйонів гривень податок, щоб держава спрямувала ці кошти для нашої перемоги на потреби ЗСУ».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini