22 Вересня, 2023, 15:46

В окупаційних військах посилився дезертирський рух – Наталя Гуменюк 

Попри інформацію з ворожих пабліків, на Херсонщині прибуття «вагнерівських» підрозділів не фіксується. Водночас в окупаційних військах спостерігається посилення дезертирства.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк.

«Ми фіксуємо прибуття росгвардії і кадирівців, і це відбулося ще кілька тижнів тому, для стримування дезертирських настроїв в самих окупаційних військах. Тому що від того наслідку бойових подій, які вони можуть спостерігати на Запорізькому напрямку, від потужної контрбатарейної боротьби, жертвами якої вони стають на Херсонському напрямку, вони фіксують у себе посилений рух дезертирства. Тому місцеві підрозділи, які вже більш-менш зорієнтувалися по Херсонщині, вишукують способи, як перейти у вигляд цивільних. Тобто знов почалися факти окупантів, які перевдягаються в цивільне і намагаються загубитися серед цивільного населення, підлаштуватися під так звані евакуаційні автобуси для того, щоб виїхати з цієї території» , – зазначила вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini