Фото Медіацентр Україна – Одеса: Аркадій Мкртичян, заступник начальника Одеської районної військової адміністрації
13 Квітня, 2023, 15:34

В Одеському районі люди відмовляються плести маскувальні сітки за гроші – заступник голови районної військової адміністрації

Хоча такий заробіток пропонували місцевим мешканцям представники місцевого центру зайнятості. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Аркадій Мкртичян, заступник начальника Одеської районної військової адміністрації.

Відповідаючи на питання, чи пропонувала Одеська районна військова адміністрація місцевим мешканцям та внутрішньо переміщеним особам плести маскувальні сітки за гроші в рамках державної програми “Армія відновлення”, посадовець розповів, що такі пропозиції поступали, але люди відмовилися.

“В кожній громаді, в кожному населеному пункті є волонтери які плетуть маскувальні сітки. Коли у нас була зустріч з в Авангарді з ВПО, представник центру зайнятості запропонував плести сітки за гроші. І ми отримали у відповідь дуже багато негативу на цю пропозицію. Тому що ці люди плетуть сітки саме як волонтери. Так, їм потрібні гроші, але не за те, що вони плетуть сітки. Тому що це волонтери, вони роблять це від душі, і тому відмовляються від грошей”, – розповів посадовець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini