Братчук Сергій, голова Громадської ради при Одеській ОДА, речник голови обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
Братчук Сергій , голова Громадської ради при Одеській ОДА, речник голови обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
26 Вересня, 2022, 14:09

В Одеській ОДА відпрацювали план дій у разі атаки росії на енергосистему регіону

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Братчук Сергій , голова Громадської ради при Одеській ОДА, речник голови обласної військової адміністрації. 

«В області відпрацьовано план про можливій загрозі на енергетичну систему, який дасть можливість максимально комфортно пережити зиму», – наголосив він. 

Регіон майже на 100% готовий до нового опалювального сезону. 

Окрему загрозу дрони-камікадзе несуть і для зернового коридору. Однак, зараз зерно продовжують експортувати. 

«З портів Одеса та Південного вийшов караван із зерном – чотири балкери, які везуть нашу агропродукцію до портів призначення. На сьогодні це 88 тисяч тонн. Є побоювання, що нові дрони-камікадзе можуть зашкодити перевезенню зерна. Але наші ЗСУ боронять повітряний простір та акваторію моря від можливих атак», – наголосив речник ОДА. 

Одеська ОДА висловила сподівання, що міжнародні гарантії безпеки також працюватимуть. Окремо в області відпрацювали дії щодо можливої атаки дронів та кіберзагрози на енергетичну систему області.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini