Фото Медіацентр Україна – Одеса: Сергій Маслянко, начальник управління організації заходів цивільного захисту Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області; Сергій Готко, директор департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами одеської обласної військової адміністрації; Володимир Харіщак, начальник управління з питань цивільного захисту департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради
28 Вересня, 2023, 14:28

В Одеській області працюють 2453 укриття

923 з них це профільні захисні споруди, а 602 – це протирадіаційні укриття. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Сергій Готко, директор департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної військової адміністрації.

“Починаючи з повномасштабної агресії в області проводить масштабна робота з забезпечення укриттів. І зараз завдяки підвалам, спорудам подвійного призначення, таким як паркінги, в регіоні працюють 2453 укриття. Є такі, де поки що тривають ремонтні роботи, проте левова частка укриттів працюють”, – розповів посадовець.

Сергій Маслянко, начальник управління організації заходів цивільного захисту головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області додав, що 1993 з них – це найпростіші укриття. 

“Кожний квартал ми проводимо інспекцію захисних споруд. Основні проблеми – незадовільний технічний стан несучих конструкцій, відсутність вентиляції, альтернативного виходу. Мета – 100% забезпечення укриттями людей. І найближчим часом інформація про всі працюючі споруди буде доступна у мобільному додатку “Дія”, – додав посадовець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini