28 Грудня, 2023, 18:58

В Одесі збирають 55 тисяч гривень на операцію для пса Атома – він постраждав під час обстрілу

В одеському центрі адопції собак знаходяться 45 врятованих тварин. 14 з них привезено з Херсонської області після того, як окупанти підірвали дамбу Каховської ГЕС. Волонтери їх рятують, лікують, турбуються за ними та шукають нові домівки та хазяїв. А от зараз збирають гроші на операцію псу Атому.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла волонтерка Олена Фролова.

“Коли російські загарбники підірвали дамбу на Дніпрі, ми змогли врятувати та вивезти понад 200 тваринок, половина з них – собаки. Інші – коти. Більшість ми змогли влаштувати в нові будиночки, знайшли нових господарів. Когось забирають залюбки, а хтось живе з нами довго”, – повідомила Олена Фролова.

Волонтерка запросила всіх бажаючих на вихідні приходити до центру адопції на 411-й батареї: можна погодувати тварин або погуляти з ними, можна вибрати себе улюбленця.

Зараз в центрі живе Атом – велика біла собака, яку волонтери знайшли в Одеській області. У Атома було осколкове поранення голови, йому провели операцію в одній з ветклінік Одеси, а зараз пес потребує ще операції на задні лапи – там треба змінити суглоби, поставити нові, штучні. Тому громадська організація “Animal SOS Odesa”, яка опікується тваринами, зараз збирає гроші на операцію для Атома.

“Атома ми знайшли в селі Красносілка під Одесою. Декілька разів виїжджали туди після обстрілів російських окупантів. Він блукав поранений і десь ховався. Ми його знайшли не з першого разу, в нього було поранення в голову. Одразу зробили операцію, зараз будемо лікувати суглоби, операція призначена на 11 січня. Вона коштує 100 тисяч гривень, 45 ми вже зібрали. Залишилося 55”, – зазначила волонтерка Олена Леонова.

Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/7Rfd7Aoze1

Номер карти 5375 4112 0949 5428

ПРИВАТБАНК: 5457 0822 2595 3798 Фролова О. 

PayPal: [email protected]

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini