Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олег Соколов, представник урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Одеській обласній військової адміністрації; Дмитро Вічик, керівник ГО “Антидискримінаційна Конфедерація”; Тетяна Лівандовська, фізична терапевтка центра MOTUS; Стас Меладзе, військовослужбовець; Роман Городеньский, військовослужбовець; Руслана Данілкіна, військовослужбовець
27 Квітня, 2023, 14:27

В Одесі перевірять доступність громадського транспорту для маломобільних людей

Водії не завжди допомагають людям з обмеженою мобільністю. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олег Соколов, представник урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Одеській обласній військової адміністрації.

Він зазначив, що на недоступність громадського транспорту зараз багато уваги звертають військовослужбовці, які користуються інвалідними візками.

“До нас приходять багато військовослужбовців з пораненнями, які пересувають на інвалідному візку, і вони не можуть проїхати міським транспортом з одного кінця в інший. Будемо моніторити громадський транспорт на доступність. Щоб водії допомагали людям з обмежними можливостями, якщо транспортний засіб обладнаний спеціальними пандусами. Щоб не казали, що пандус не справний”, – розповів Олег Соколов.

Він також додав, що у деяких населених пунктах регіону недоступні центри надання адміністративних послуг. А деякі старі будівлі в історичному центрі Одеси не можна обладнати пандусами та ліфтами через їхні конструктивні особливості.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini