Сергій Братчук, голова Громадської ради при ОВА, Медіацентр Україна — Укрінформ
2 Травня, 2023, 14:22

В Одесі 2 травня місто патрулюють посилені наряди правоохоронців – Сергій Братчук

Зараз за правопорядком в центрі Одеси слідкують співробітники Національної поліції, Національної гвардії, представники інших структур, які входять до складу Сил оборони. Також на місці чергують представники ДСНС та медики. Потрапити на Куликове поле можливо лише через спеціальні пропускні пункти

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив голова Громадської ради при ОВА Сергій Братчук.

Зокрема він зауважив, що центр міста вже патрулюють посилені наряди правоохоронців.

«Це посилені наряди правоохоронців, вони забезпечують безпеку наших громадян. Тому що ми розуміємо ті виклики, які стоять перед нашим суспільством, зокрема на півдні нашої держави. І перш за все вони пов’язані з війною та заходами безпеки», – наголосив він.

За словами, Сергія Братчука, прохід на територію Куликового поля, яке стало ключовим місцем подій 2 травня 2014 року, прохід дозволено лише за документами та через відповідні пропускні пункти.

«Щодо Куликового поля, місця безпосередніх подій 2 травня 2014 року, коли відбувалася битва за українську Одесу, то пропуск на територію здійснюється через відповідні пропускні пункти і за документами, що засвідчують особу громадянина. Перед відкриттям цього пункту пропуску територія Куликового поля була оглянута піротехніками».

За словами Сергія Братчука, наразі жодних грубих порушень правопорядку в Одесі не зафіксовано.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini