25 Травня, 2022, 14:01

В невизнаному Придністров’ї вже зрозуміли, що на їхні провокації в Україні не реагують — ОК «Південь»

В самопроголошеному Придністров’ї вже “награлися” у збільшення напруги з Україною. Влада невизнаної республіки понизила рівень терористичної загрози на своїй території: із «червоного» до «жовтого».  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла керівник пресцентру сил охорони та оборони Оперативного командування «Південь» Наталя Гуменюк. 

«Ворожі сили, зокрема, і сили пропаганди, розкручували інформацію про загострення обстановки і застосування тамтешніх сил росії в напрямку України. Говорили про відкриття додаткового фронту чи завдання удару з території невизнаного Придністров’я. Це були класичні провокації, давно нам знайомі. Йдеться і про підпалювання військкоматів, і про створений ажіотаж довкола якихось вибухів у прикордонних районах на території Придністров’я. Але з нашого боку кордон надійно захищений. Тож там зрозуміли, що такі провокації не мають жодного впливу ні на світову громадськість, ні на українців», — заявила Наталя Гуменюк. 

Нагадаємо, 24 травня 2022 колишнього президента Молдови Ігоря Додона затримали в Кишиневі під час рейду антикорупційної прокуратури, яка провела обшук у його будинку. За словами речниці Генеральної прокуратури Молдови Марії Черпек, Додона підозрюють в корупції, незаконному збагаченні, отриманні політичного фінансування від злочинної організації та державній зраді.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini