23 Травня, 2022, 15:20

В Міноборони назвали основну мету противника на фронті

Триває повномасштабна збройна агресія рф проти нашої Держави.
Основною метою противника наразі залишається спроба оточити угруповання Об’єднаних сил, встановити повний контроль над Донецькою, Луганською і Херсонською областями та забезпечити стійкість сухопутного коридору з окупованим Кримом.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

«Агресор веде інтенсивний вогневий вплив тактичними ракетними комплексами та авіацією вздовж усієї лінії бойового зіткнення та в глибині оборони наших військ, зокрема у Донецькому операційному районі та на Слов’янському напрямку», – сказав він.

Олександр Мотузяник підкреслив, що ворог продовжує також завдавати удари по території нашої Держави крилатими ракетами морського базування типу “Калибр”.

В Міністерстві оборони наголошують, що на Харківському напрямку противник намагається відновити втрачене положення, застосовує розвідувально-вогневі комплекси, веде вогневий вплив по районах зосередження наших військ.

На Донецькому напрямку основні зусилля противник зосередив на Бахмутському і Сєверодонецькому напрямках, намагаючись оточити підрозділи Об’єднаних сил у районах Сєверодонецька і Лисичанська та вийти на адміністративний кордон Луганської області.

На Сєверодонецькому напрямку Збройні Сили України вживають заходів аби не допустити розширення ділянки вклинення та подальшого просування російських окупаційних військ.

На Криворізькому і Миколаївському напрямках противник не припиняє вогневе ураження позицій наших військ, руйнує промислову та соціальну інфраструктуру, застосовує розвідувально-вогневі комплекси у складі безпілотної авіації, реактивну і ствольну артилерію.

«Кораблі чф в акваторіях Чорного і Азовського морів продовжують виконувати завдання з ізоляції району ведення бойових дій, та ведуть розвідку на приморському напрямку», – розповів Олександр Мотузяник.

У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебуває два носія КРМБ типу “Калибр” (сумарний залп – до 16 ракет).

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini