24 Жовтня, 2023, 18:37

В Ізраїлі сьогодні закривають відділення Al Jazeera – Євген Корнійчук 

В Ізраїлі також ініціюють закриття ще низки каналів, які поширюють на території країни російську пропаганду. Серед них зокрема Russia Today. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук. 

«Зараз, сьогодні саме, закривають в Ізраїлі відділення Al Jazeera. Це важливо, оскільки це той орган, який надавав неправдиву з точки зору Ізраїлю інформацію щодо дій ХАМАСу, дій «Хезболла» й інших терористичних організацій», – наголосив він.

 Крім того, зазначив Євген Корнійчук, також стоїть питання щодо закриття Russia Today та інших каналів, які поширюють російську пропаганду. 

«Ми ставимо питання про те, щоб так само закрити Russia Today й інші російськомовні та англомовні канали, які мають відкрите мовлення на Ізраїль. Саме настав для цього час. Я сподіваюсь, що ізраїльський уряд підтримає петицію тих громадських організацій, які на наше прохання до нього звернулися, і діяльність цих терористичних каналів, які сіють російську пропаганду, буде припинено в Ізраїлі», – пояснив Євген Корнійчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini