16 Червня, 2022, 15:46

В Генштабі підтвердили інформацію про руйнування чотирьох мостів через Сіверський Донець, варіанти забезпечення сил ЗСУ залишаються

Протягом найближчого часу противник намагатиметься взяти під повний контроль місто Сєвєродонецьк. З цією метою, ворог здійснює артилерійські масовані удари по підрозділам ЗСУ.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Олексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ.  

«Щоб не допустити захоплення Сєвєродонецька та Лисичанська, всі підрозділи ЗСУ, ТРО та НГУ зведені під єдине командування, налагоджене безперебійне постачання боєприпасів. Наразі противник знищив чотири мости через Сіверський Донець. Однак, сили оборони визначили основний та декілька запасних варіантів забезпечення постачання до захисників Сєвєродонецька», – заявив Олексій Громов.

За даними Генштабу, на Бахмутському напрямку ворог проводить штурмові дії з метою покращення тактичного положення. Зафіксовано артилерійські обстріли в районах населених пунктів Веселе, Соледар, Берестове та Вовчоярівка.

На Лиманському, Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник здійснює систематичний вогневий вплив з метою сковування дій підрозділів наших військ.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini