Станіслав Ніколайчук
2 Листопада, 2023, 15:04

В додатку Дія можна буде навчатися IT, ділової комунікації та іншим корисним навичкам

В додатку Дія незабаром запрацює українська освітня платформа Дія. Освіта, яка об’єднує в собі різні освітні ресурси та послуги. 

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів заступник директора  Одеського обласного департаменту цифрового розвитку, інформаційної політики та кіберзахисту Станіслав Ніколайчук.

Платформа створена Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України.

“Основні її напрямки це – освіта для всіх, починаючи від молоді та новачків, закінчуючи державними службовцями та військовослужбовцями, а також для тих, хто тільки починає шукати нову професію”, – зазначив Станіслав Ніколайчук.

Платформа має два  розділи. Перший – освіта для всіх, яка пропонує освітні програми, хто хоче підвищити свої знання та навички. Для новачків на платформі є курси з основ комп’ютерної грамотності, ділової комунікації та інші. Для тих, хто вже має певний досвід, на платформі є курси з різних галузей знань, від IT до медицини та соціальної роботи. 

Другий розділ Дія. Освіта також пропонує освітні програми для державних службовців. Зокрема, на платформі є курси з кібербезпеки та цифровізації. Ці курси допоможуть державним службовцям підвищити свою кваліфікацію та ефективність у роботі.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini