фото facebook Dmytro Lunin
13 Травня, 2022, 14:56

В діях росіян немає жодної логіки, крім руйнування  наших підприємств — начальник Полтавської ОВА

12 ракетних ударів по Кременчуку на Полтавщині здійснили напередодні російські окупанти. 2 збила українська протиповітряна оборона. 1 ракета влучила у місцеву теплоелектростанцію. Ще 9 поцілили у Кременчуцький нафтопереробний завод. Про це під час брифінгу у Медіацентр Україна повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. За його інформацією, минулося без постраждалих, але інфраструктура міста сильно пошкоджена. 

«НПЗ не працював ще з кінця квітня, після попереднього ракетного удару росіян. ТЕЦ лише почала відновлювальні роботи, але — ще один удар. Російські окупанти, мабуть, хочуть, щоб 180 тисяч кременчужан, які під’єднані до цієї ТЕЦ, були без тепла взимку. Це високоточні ракети, вони цілили саме туди, куди попали. Крім руйнування залишків підприємств, немає жодної логіки в цих ракетних ударах», — заявив Дмитро Лунін.

Нагадаємо, 24 квітня 9 російських ракет вдарили по інфраструктурі Кременчука. Після цього стало відомо, що Кременчуцький нафтопереробний завод пошкоджений і не запрацює до кінця року.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini