16 Листопада, 2023, 15:23

В держбюджет на наступний рік закладено 1,5 млрд гривень для модернізації їдалень та харчоблоків у школах – заступник міністра освіти

Кошти розподілятимуться по областях на конкурсній основі, і кожна школа зможе подати заявку на відбір.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив заступник міністра освіти Андрій Сташків.

«Важливо не тільки дати кошти на харчування та навчити кухарів, але ще важлива інфраструктура. Тут також держава допомагає, і в наступному році до державного бюджету закладено 1,5 млрд гривень на модернізацію їдалень та харчоблоків в школах зокрема. І тут важливо розуміти, що ці кошти будуть розподілятися по областях, і це буде конкурсний розподіл, тобто кожна школа зможе податися на такий відбір», – зазначив він.

За словами заступника міністра, у питанні шкільного харчування важливі комплексні підходи та рішення.

«При цьому ми хочемо, щоб це були комплексні рішення, які передбачають і нове обладнання, і організацію харчування за вимогами ХАССП, а також це має бути новий дизайн та інтер’єр і кухонь, і їдалень.  І таким чином, об’єднавши різні напрямки ми зможемо забезпечити, по-перше, нашу основну ціль – безкоштовне харчування для дітей, по-друге – це якісна, різноманітна та здорова їжа для дітей в наших школах та дошкільних навчальних закладах», – додав Андрій Сташків.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini