21 Вересня, 2022, 12:58

В деокупованих містах Харківщини розпочалися роботи по відновленню електропостачання та мобільного зв’язку 

Про це в Медіацентрі Україна-Укрінформ розповіла Оксана Іванець, підполковник, спеціальний кореспондент інформаційного агентства Армія інформ. 

Остання поїздка воєнкора була до вже звільнених Балаклії, Ізюму та селища Чкаловського Харківської області. Переважна більшість населення – люди похилого віку. Вони чекали на повернення України та прихід ЗСУ. 

“Найбільше вразило те, що люди зустрічали нас, військових, з маленькими прапорами України. І, звісно, вразив зруйнований Ізюм. Місто знищено на 80%. У звільнених містах та селах відсутні водо та газопостачання, критична ситуація з продуктами харчування”, – розповіла вона. 

За словами воєнкора ЗСУ, українська влада вже почала ввозити гуманітарну допомогу. Люди на деокупованих територіях вишиковуються в чергу, щоб отримати необхідний пакет продуктів. Однак, на вулицях ще дуже мало людей- вони бояться покидати домівки. За тиждень до звільнення, окупанти забороняли громадянам покидати оселі, всі деокуповані міста були під шквальним вогнем. 

“Влада області обіцяє, що вже найближчим часом у деяких містах, зокрема Балаклії, буде відновлено енергопостачання”,- долає Оксана Іванець. 

Наразі мобільні оператори працюють, щоб відновити зв’язок у звільненому Ізюмі. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini