27 Червня, 2023, 16:03

В Чорному морі ворог вочевидь взяв тактичну паузу – Наталя Гуменюк

Наразі всі ворожі ракетоносії заведені в пункти базування. Однак окупантами проводиться повітряна розвідка та висвітлення надводної ситуації. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила  Наталя Гуменюк, начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України.

«В Чорному морі ворог вочевидь взяв тактичну паузу. І зараз всі ракетоносії заведені в пункти базування. Чорноморське угрупування складається з сімох одиниць, в Азовському морі – один корабель. Вони висвітлюють надводну обстановку, проводять повітряну розвідку, в тому числі із застосуванням безпілотних літальних апаратів. І це говорить про те, що ворог може планувати наступні повітряні атаки, в тому числі із застосуванням авіації як стратегічної, так і тактичної, і  застосуванням ракет морського базування. Не виключно також використання ворогом берегових комплексів, наземних комплексів ракетних», – зазначила Наталя Гуменюк. 

Водночас вона зауважила, що, згідно з певними показниками, окупанти все ж відчувають «ракетний голод».

«Хоча виробництво не припинили, і постачання є. Вони можуть поновлювати свій ракетний потенціал. На жаль, поки що санкції не працюють так вичерпно, як це потрібно», – додала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini