14 Липня, 2023, 15:10

В червні значно зріс пасажиропотік, кордон перетнули 3,2 млн осіб – ДПСУ

Пасажиропотік на кордонах України залишається динамічним, однак має значне збільшення, Це, зокрема, пов’язано з літнім періодом. 

Так, на кінець весни показники перетину кордону коливалися на рівні 85-90 тисяч осіб за добу в обох напрямках. А вже з початку червня пасажиропотік почав зростати. І на цей момент в будні дні показники перетину кордону в обох напрямках на рівні 110-120 тисяч осіб за добу, а у вихідні пасажиропотік  може досягати 120, 130, 140 тисяч осіб за добу. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України.

«В червні інтенсивність пасажиропотоку збільшилася на 14% у порівнянні з травнем, а транспортний потік збільшився на 6%. Загалом в червні перетнули кордон 3,2 млн осіб та 721 тисяча транспортних засобів. Як і раніше найбільша інтенсивність пасажиропотоку фіксується на кордоні з Польщею – це трохи більш як 50%», – зазначив він і додав, що на середину червня фіксувалася перевага виїзду. 

За словами Андрія Демченка, в липні пасажиропотік не має тенденції до зменшення. 

«Від початку  місяця, станом на сьогодні, на кордоні вже оформлено майже 1,6 млн осіб, з яких 1,4 млн – громадяни України», – зауважив він.

Речник ДПСУ також повідомив, що за шість місяців 2023 року на державному кордоні загалом було оформлено майже 16,1 млн осіб.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini