Олексій Громов, Медіацентр Україна - Укрінформ, 23 червня
23 Червня, 2022, 16:05

В білорусі розконсервують техніку, яку можуть перекинути на Донецький напрям – бригадний генерал Громов

білорусь продовжує надавати підтримку росії в агресії проти України. Наразі на складах білорусі відбувається ремонт та розконсервація військової техніки. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Олексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ. 

«Не виключено, що саме цю техніку вони нададуть на Донецький напрямок. Крім того, на аеродромі Зябрівка наразі відбувається будівництво військової інфраструктури. що дає підстави вважати, що ця територія стане місцем розміщення російської техніки та військ», – заявив він. 

В Генштабі також розповіли, що на Харківському напрямку підрозділи противника основні зусилля зосереджують на недопущенні виходу Сил оборони в тил угруповання окупаційних військ, що діє на Слов’янському напрямку. Противник вів повітряну розвідку в районах населених пунктів Байрак та Рубіжне.

«На Слов’янському напрямку угруповання агресора основні зусилля зосереджує на покращенні тактичного положення та виявленні слабких місць в обороні наших військ. Ворог намагається створити умови для відновлення наступу в напрямках Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Слов’янськ. З метою посилення угрупування військ у районі міста Ізюм противник перемістив до двох танкових підрозділів. Окупанти планують застосувати важкі вогнеметні системи на Слов’янському напрямку», – сказав Олексій Громов

На Донецькому напрямку противник зосереджує основні зусилля на встановленні повного контролю над містом Сєвєродонецьк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini