Ярослав Романчук і Михайло Камчатний
31 Жовтня, 2023, 13:23

Увага на децентралізацію та зрозуміле оподаткування: в Одесі економісти представили нову економічну модель відновлення України

«Новий Захід. Українська мрія» – книга з такою назвою, яка представляє системний погляд на економічні реформи, вийшла наприкінці травня цього року.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів координатор проєкту “Новий Захід. Українська Мрія” Михайло Камчатний.

В книзі представлено наукове обґрунтування необхідності стратегічного курсу, який забезпечить економічне зростання ВВП України до 7-10% на рік, створення тисяч нових бізнесів і мільйонів робочих місць. І це незважаючи на складне післявоєнне відновлення економіки, яке на нас чекає.

“Книга містить докладний план, як перетворити Україну на процвітаючу та успішну країну, а звичайних українців зробити багатими та щасливими”, – запевнив Михайло Камчатий.

Координатор проєкту розповів, що вперше було проведено ретельний аудит економічної політики України з початку 1990-х з визначенням можливостей та напрямів економічного зростання.

Проєкт має системні пропозиції щодо трансформації економіки України, які базуються на аналізі основних моделей економічного зростання та практики реалізації реформ у країнах, що розвиваються. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini