Ігор Романенко
26 Грудня, 2023, 16:06

Успіхи ЗСУ на Чорному морі мають перенестися на суходіл – військовий експерт

Успіхи на фронті за 2023 рік можна визначити успіхами на Чорному морі. Робота продовольчого коридору та поступове знищення Чорноморського флоту російської федерації можна вважати чудовим прикладом для успішних операцій Збройних сил України на сухопутних напрямках. Але для цього треба проводити мобілізацію та набирати людей у військо.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів військовий експерт Ігор Романенко.

“Ситуація на фронті постійно змінюється. Нагадую, що лінія зіткнення зараз складає понад 3500 км, найбільш інтенсивна лінія боїв – це 1200 км. І саме ці 1200 кілометрів грають роль на фронті. Саме тому необхідна нова мобілізація для Збройних сил України. Бо наші вороги проводять мобілізацію, а ми так і не спромоглися до великої кампанії. Я вважаю дії щодо української мобілізації необхідними і доречними”, – повідомив Ігор Романенко.

За словами військового експерта, для нових перемог треба згуртованість та воєнна хитрість. Саме такі дії демонструють зараз Військово-морські та Повітряні сили ЗСУ.

“Військово-морські сили разом із СБУ зробили все можливе, щоб продовольчий коридор працював, починаючи зі звільнення острова Зміїний. Вишки Бойка, знищені командні пункти ворога, поступова ліквідація кораблів, контроль над північно-західною частиною Чорного моря – такі успішні дії це приклад для Сухопутних військ. Позитивні тенденції зараз демонструють і Повітряні сили, знищуючи ворожі літаки, ракети та шахеди практично кожну добу. Сподіваюсь, що в новому 2024 році за допомогою нової авіації та зброї наша армія покаже успіхи на фронті”, – підсумував Романенко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini