Іван Крулько, народний депутат України, Перший заступник голови Комітету з питань бюджету, Медіацентр Україна
Іван Крулько, народний депутат України, Перший заступник голови Комітету з питань бюджету, Медіацентр Україна
16 Вересня, 2022, 12:14

Уряд націлений, щоби за Держбюджет-2023 проголосували у поданому вигляді  —  нардеп Іван Крулько

У народних депутатів є 10 днів, протягом яких вони можуть подати поправки та пропозиції до презентованого Кабміном проєкту бюджету на 2023 рік. Втім, уряд націлений на те, щоби за документ проголосували у близькому до поданого ним вигляду. Таку думку висловив під час брифінгу у Медіацентрі Україна народний депутат України, Перший заступник голови Комітету з питань бюджету Іван Крулько.

«Скажу вам своє відчуття особисте, що скоріш за все уряд націлений на те, щоби державний бюджет був проголосований, якщо не в такому, то в дуже близькому до такого вигляду, який він подав. Вони нічого нового тут не придумають. І на будь-яку пропозицію, яка передбачатиме видаткову частину буде показуватися дефіцит бюджету у вигляді 20% ВВП. Щоб ми розуміли, у минулі роки, дефіцит державного бюджету був не більше 3% ВВП», — зазначив Іван Крулько.

Попри сумніви, що будь-які  пропозиції народних обранців будуть прийняті, за словами Крулька, вони все ж боротимуться за допомогу громадянам.

«Поборемося за деякі речі, хоча би якимсь чином за соціальні стандарти, за програми, які стосуються внутрішньо переміщених осіб. За ті речі, коли треба людям просто допомогти, щоб вони вижили в цей дуже тяжкий час. Такого роду пропозиції ми будемо обґрунтовувати і намагатися якимось чином покращити державний бюджет і відповідно  становище українських громадян», — підсумував Іван Крулько.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 13 вересня затвердив проєкт бюджету на 2023 рік.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini