Співзасновник Street Culture Віктор Чулановський та директор мережі молодіжних просторів ТВОРИ! Олег Малець у Медіацентрі Україна, 12 серпня
12 Серпня, 2022, 12:35

Urban-толока у Львові: волонтери під музику прибиратимуть приміщення для майбутнього кемпу для переселенців

12 серпня у Льовові стартувала Urban-толока, де небайдужі люди допомагатимуть розчистити приміщення для майбутнього урбан-кемпу для переселенців. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна співзасновник Street Culture Віктор Чулановський.

«Ми збираємо усіх волонтерів, які заповнюють заявки і  ми робимо прибирання, облаштування локації, де буде новий прихисток. Під музику, під діджея, з гарним настроєм. Це більш такий формат молодіжний і новий, який зараз набирає обертів. Тобто тут можна поєднати корисні справи та дуже гарне спілкування і гарно проводити час», — розповів  Віктор Чулановський. 

Толока триватиме до 14 серпня. За цей час волонтери планують навести лад на території у 5700 квадратних метрів.  Згодом на цьому місці і відкриють урбан-кемп.  Це вже буде другий сучасний прихисток від Street Culture & Urban Reform & Game, який прийматиме переселенців.

«Нове місце — це буде більш такий фундаментальний прихисток, фундаментальний урбан-кемп, де буде декілька зон відпочинку, а також можна буде жити у більш холодну пору року. Перший поверх — це буде розважальний майданчик, такий невеличкий, для молоді і також, де можна просто приготувати собі їжу та буде пральня. Другий поверх буде вже більше придатний для житла, тобто це будуть двоповерхові ліжка, а також окремі кімнати для матерів та дітей»,  —  зазначив Віктор Чулановський.

Старт Urban-толоки припав на День Молоді, це свято Україна цьогоріч  вперше святкує з усім світом 12 серпня.

«У всій країні, у всьому світі відбувається величезна кількість активностей, заходів присвячених цьому дню. Львів тут не є виключенням. Ми розуміємо, що нашим одним із ключових викликів міста є забезпечення належних умов для внутрішньо переміщених осіб, для тих українців, які втратили дім і знайшли прихисток саме тут, у Львові. І тому ми об’єдналися спільно з вуличними культурами, урбан реформами та вирішили провести захід, який в перспективі цього заходу і в подальшій роботі має створити нове місце для життя внутрішньо переміщених українців тут у Львові»,  —  зазначив директор мережі молодіжних просторів ТВОРИ! Олег Малець.

Організаторами Urban-толоки є Street Culture & Urban Reform та ​​Данська громадська організація вуличних культур GAME. Подія відбудеться за підтримки Львівської міської ради, Управління спорту Львова й Мережі молодіжних просторів ТВОРИ! Для того, щоб взяти участь у заході, потрібно заповнити форму за посиланням й чекати на дзвінок від адміністратора.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini