Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
10 Лютого, 2023, 15:59

Уламки збитих Україною ракет можуть летіти понад 10 км та падати в інших державах, тому ворог провокує і запускає їх ближче до кордону — Ігнат

10 лютого дві російські ракети «Калібр» були помічені над Румунією. Про те, як росія використовує такі інциденти для провокації України, під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Окупанти намагаються провокувати, запускаючи ракети по самому кордону із країнами-членами НАТО: я маю на увазі і Польщу, коли з білорусі ракети атакують. Очевидно, для чого це робиться: щоб відпрацьовувала наша система ППО. Зрозуміло, що ми будемо себе захищати, наших громадян, об’єкти критичної інфраструктури, будемо вражати ці ракети. А наслідки такої роботи, тобто уламки ракет можуть летіти ще 10 кілометрів, а то і більше, і падаючи на території суміжних держав. Окупанти це прекрасно розуміють і спеціально провокують на такі дії. Це ще один цинічний образ російського керівництва, яке проводить такі провокації», — зазначив Ігнат.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini