18 Квітня, 2022, 15:39

Укрзалізниця відновлює сполучення з деокупованими територіями

Укрзалізниця відновлює сполучення з деокупованими територіями. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» заявив Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку «Укрзалізниці».

Зокрема,  залізничні шляхи відновили на Чернігівщині, у тому числі сполучення з обласним центром. Залізницю також використовують як основний спосіб доставки гуманітарної допомоги до деокупованих населених пунктів. 

Лише у перший день після звільнення деяких районів Чернігівщини та поновлення сполучення, туди доставили 11 вагонів із продовольством та ліками. 

Також найближчими днями УЗ планує знову запустити приміські електропоїзди з населених пунктів Чернігівщини до Києва, якими щодня тисячі людей дістаються роботи у столиці. 

На Київщині якнайшвидше залізничники намагаються відновити сполучення з Ірпінем і Бучею. Попередньо, потяги на цій ділянці почнуть курсувати на початку травня.  

Крім того,  залізничники відновлюють сполучення  з Сумщиною та Харківщиною.  Зокрема, роботу відновив залізничний вокзал у Тростянці, який окупанти знищили майже вщент. 

«У місто Тростянець ми зайшли буквально за кілька днів після звільнення. Знаково, що залізниця йде слідом за армією, ДСНС, щоб поновлювати життя»,  сказав Олександр Перцовський.  

Вже курсує маршрут Суми—Харків. Також цього тижня УЗ планує запустити потяги, які сполучатимуть Суми зі столицею. 

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm