18 Травня, 2022, 12:26

Укрпошта повністю відновить роботу на Харківщині до 1 червня

Укрпошта планує повністю відновити мережу відділень Укрпошти у Харкові та області до 1 червня.

Про це заявив генеральний директор компанії «Укрпошта» Ігор Смілянський під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Навіть під час бойових дій у Харкові працювало 60 відділень Укрпошти. Ми плануємо, щоб зараз працювали всі відділення», – заявив Смілянський.

Керівник «Укрпошти» повідомив, що у найбільш зруйнованих районах компанія планує запустити пересувні відділення, наприклад у Північній Салтівці. Також Укрпошта розробляє план доставки пенсій у сільські райони Харківської області, які щойно були звільнені. Спочатку території повинні бути розміновані, щоб машина Укрпошти могла безпечно доїхати, а люди – отримати виплати.

За таким алгоритмом уже організована робота Укрпошти у Київській області – в Бучі, Ірпіні, Макарові та інших населених пунктах, які були тимчасово окупованими російськими військами.

Нагадаємо, від початку війни Укрпошта працює на всій територій України, крім тимчасово окупованих і тих регіонів, де ведуться активні бойові дії.
З 3 травня поновило роботу понад 35 стаціонарних відділень у районах Київської області, які найбільше постраждали від російської агресії.

Укрпошта через воєнні дії втратила 500 відділень, ще 500 наразі перебувають на тимчасово захоплених територіях.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini