7 Червня, 2023, 20:30

«Укроборонпром» спільно з партнерами виготовляє десятки тисяч снарядів на місяць та працює над освоєнням виробництва натівсього калібру – Наталія Сад

На сьогодні підприємства концерну «Укроборонпром», спільно з нашими партнерами та на потужностях партнерів змогли вийти в позначку декілька десятків тисяч виготовлених снарядів різних калібрів на місяць. Спроможності ростуть з кожним місяцем, утім поки цього недостатньо для потреб Сил безпеки та оборони.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила речниця «Укроборонпрому» Наталія Сад.

«Це дуже мало в контексті потреб наших Сил безпеки та оборони. Щоправда, від місяця до місяця наші спроможності ростуть. Однак, на превеликий жаль, не так швидко, як потреби Сил безпеки та оборони. Проте, цей процес триває і йдеться на сьогодні про те, що підприємства Укроборонпрому спільно з нашими закордонними союзниками опанували виробництво таких снарядів як: міни 82-мм, 120-мм, артилерійські снаряди 1222 та 152-мм і танковий снаряд – 125-мм», – зазначила Наталія Сад.

Водночас вона наголосила, що сьогодні продовжується освоєння виробництва натівського калібру.

«На сьогодні також триває освоєння виробництва натівського калібру 155-мм. Ми працюємо над тим, щоб навчитися робити цей снаряд, адже не секрет, що армія потроху насичується артилерійськими системами саме цього калібру. Тому для нас є перспективно освоїти виробництво саме цього натівського калібру».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini